Жовтень 2019 року

Жовтень 2019 року

Друк

Відповідно до плану роботи  Дубенського РМК  31 жовтня на базі Дубенського медичного коледжу була проведена методична майстерня вчителів  німецької мови з теми “Розвиток комунікативної компетенції учнів на уроках німецької мови”.  Мета заходу  - упровадження новітніх педагогічних технологій, необхідних для навчання комунікації на уроці німецької мови.

Учителі німецької мови та студенти Дубенського педагогічного коледжу РДГУ, які вивчають німецьку мову, мали можливість взяти участь у практичній частині семінару щодо методики вивчення лексичного і граматичного матеріалу, методики виконання завдань у парі та групі. Учасники семінару ознайомились не лише  з тим, як підвищити мотивацію учнів до вивчення німецької мови, а також як підвищити мотивацію вчителя німецької мови щодо викладання  німецької мови та як розвивати комунікативні здібності учнів. Основними  завданнями семінару були: вирішення комунікативно спрямованих завдань, які забезпечують оволодіння мовою як засобом спілкування, обмін досвідом, інформацією, вправами вчителів та студентів. Методист Дубенського РМК Вікторія Леньо представила сучасні освітні німецькомовні сайти та відео матеріали, які є корисними та ефективними  для навчання комунікації учнів. Також  презентувала новий пілотний проєкт перенесення засвоєного матеріалу в різні ситуації спілкування “Deutsch lernen mit Filmen:sehen.verstehen und besprechen“.

Цікаві вправи для формування комунікативної компетенції за до помогою вербальних і невербальних опор продемонструвала студентка коледжу Анастасія Базака (викладач Тетяна Пелагій). А про роль ігрових технологій у формуванні комунікативної компетенції на початковому етапі доповіла студентка коледжу Олена Нікітюк (викладач Тетяна Пелагій).

Відзначимо, що основною метою даного семінару є обмін досвідом і співпраця Дубенського РМК та Дубенського коледжу РДГУ. Такий захід дає змогу налагодити співпрацю викладачів та студентів коледжу з вчителями  шкіл, отримати новий практичний досвід,який буде використовуватися в навчальному процесі серед учнів. По закінченню семінару вчителі отримали сертифікати, які свідчать про підвищення їх кваліфікації.

_______________________________________________________________________________________________

31 жовтня відповідно до плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік відбувся навчально-практичний семінар для методистів  районних, міських методичних кабінетів, головних спеціалістів відділів, управлінь освіти, виконкомів рад міст обласного значення, ОТГ, які відповідають за упровадження  інформаційно-комунікаційних технологій, із теми «Використання сучасних інформаційно-цифрових технологій у формуванні  інформаційно-освітнього простору закладу освіти» на базі Дубенського районного методичного кабінету та Тростянецького НВК Дубенської районної ради.

Учасників семінару, представників 15 територіально-адміністративних одиниць області, привітала Лідія Білик, начальник відділу освіти, молоді та спорту Дубенської РДА, окреслила  сучасний стан освітнього простору Дубенщини.

У теоретичному блоці семінару Іван Вєтров, проректор із зовнішніх зв’язків і моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО, акцентував увагу присутніх на особливостях використання ІКТ у професійній педагогічній та управлінській  діяльності, здійснив ґрунтовний аналіз нормативно-правового забезпечення цифровізації освіти.

Про роль і місце ІКТ у сертифікації педагогічних працівників йшлося у виступі Наталії Басараби, завідувача кабінету інформаційно-комунікаційних технологій Рівненського ОІППО. Наталія Анатоліївна спонукала педагогічних працівників до самоосвіти, професійного самовдосконалення та активного використання інформаційно-освітнього середовища.

Діяльність районної методичної служби презентувала Наталія Мельнікова, завідувач Дубенського РМК.

Практичний блок був присвячений презентації інформаційно-освітнього простору Тростянецького НВК. У педагогічній майстерні Ларисою Павлунь, директором закладу освіти, Людмилою Доманською, вчителем початкових класів, Аллою Синюк, учителем біології та хімії, було представлено цікаві та змістовні програмні мультимедійні продукти, розроблені членами педагогічного колективу.

Прикладом сучасного підходу до організації науково-методичної роботи з використанням ІКТта ефективної форми роботи з педагогами став методичний практикум «Використання QR-кодів в освітньому процесі», проведений Іриною Панасюк, методистом Дубенського РМК.

Учасники обласного семінару відзначили  фахову, методичну, психолого-педагогічну компетентності педагогічних працівниківТростянецького НВК, районного методичного кабінету, високо оцінили майстерність та творчість освітян Дубенщини.

___________________________________________________________________________________________

«Осінні стежки 2019»

гуртківців Дубенської районної станції юних туристів

Осінні барви завжди милують наше око, приваблюють, кличуть бути ближче до природи, а тепле осіннє сонце віддає нам своє останнє тепло, ніби прощається напередодні зими. І в такий чудовий період, наших юних спортсменів – туристів гостинно зустрів Рівненський район, а саме його цікаве і гостинне селище міського типу Оржів. Тут з 26 по 27 жовтня 2019 року відбулися відкриті змагання зі спортивного туризму та спортивного орієнтування «Осінні стежки 2019».

Загалом у відкритих змаганнях взяли участь близько 100 учасників, які представляли команди з різних міст, районів та територіальних громад Рівненської області.

Традиційно, за сприяння відділу освіти, молоді та спорту Дубенської районної державної адміністрації,  Дубенський район представляли гуртківці комунального закладу «Дубенська районна станція юних туристів» – учні Стовпецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під керівництвом тренера – директора закладу Ігоря Васильовича Кравця.

Змагалися спортсмени у двох видах: «Особиста смуга перешкод» та «Спортивне орієнтування» на дистанції «Заданий напрямок» в особистому заліку.

Переможцями змагань зі спортивного туризму на дистанції «Особиста смуга перешкод» стали: Кот Юрій та Ільчук Ірина, які вибороли срібні нагороди.

У змаганнях зі спортивного орієнтування на дистанції «Заданий напрямок» перемогу здобули Чернишевський Богдан, який зайняв ІІІ місце серед юнаків та Ільчук Ірина, яка виборола почесне золото у своїй групі серед дівчат.

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.

Вітаємо наших переможців та призерів і бажаємо нових звершень на туристичній ниві!!!

методист райСЮТур

Галина Ковальчук

_______________________________________________________________________________________________

23 жовтня 2019 року в приміщенні Дубенської районної ради відбулося засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання, технологій з теми «Охорона праці та техніка безпеки на уроках трудового навчання». На засідання був запрошений завідувач кабінету технологій Рівненського інституту післядипломної педагогічної освіти Сорочиц Анатолій Степанович. Він ознайомив присутніх з основними вимогами техніки безпеки та охорони праці, веденням журналів інструктажів, вимогами до документації, яка має бути у шкільній майстерні. Також учасники засідання  ознайомилися з основними вимогами до олімпіади з технологій.

_______________________________________________________________________________________________

23 жовтня 2019 року на базі Стовпецького ЗДО відбувся семінар-практикум для вихователів різновікових груп з теми «Організація освітньої роботи у різновіковій групі  закладу дошкільної освіти».

З метою вдосконалення теоретичних знань та практичних навичок роботи з дітьми різновікової групи, педагоги розглянули питання щодо специфіки та методики роботи з дітьми різного віку.

Учасники семінару переглянули та проаналізували відкрите інтегроване заняття, яке підготувала та провела вихователь Стовпецького ЗДО  Лілія Кульгук.

Керівник семінару-практикуму Галина Степанюк провела бесіду з учасниками семінару «за круглим столом», де педагоги обмінялись досвідом  своєї роботи.

Методист РМК Лариса Бастюченко  презентувала питання планування  освітнього процесу та надала методичні рекомендації щодо особливостей організації розвивального середовища у різновіковій групі.

_______________________________________________________________________________________________

Психологічна служба системи освіти України – важлива частина цілісної системи освіти, яка поєднує в собі науковий, прикладний, практичний та організаційний аспекти.

Відповідно до Концепції «Нова українська школа», де значну роль відведено висококваліфікованим психологам та соціальним педагогам у формуванні та вихованні кожної дитини, гідного громадянина – патріота України, недостатньо лише отримати знання – необхідно навчити ефективно користуватися ними впродовж життя.

У зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад в умовах децентралізації влади виникла проблема щодо забезпечення методичного супроводу практичних психологів і соціальних педагогів.

На умовах співпраці та розвитку професійної компетентності працівників психологічної служби та з метою протидії булінгу (цькуванню) в закладах освіти, жорстокому поводженню в шкільному середовищі 22 жовтня на базі Смизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Смизької селищної ради проведено навчальний семінар для практичних психологів та соціальних педагогів Смизької ОТГ з теми «Запобігання та протидія булінгу (цькуванню) в закладі освіти».

Учасники семінару поговорили про булінг (цькування) в закладі освіти як явище; визначили його типові ознаки, можливих учасників та місця найчастіших проявів цього явища; з’ясували, чим відрізняється булінг (цькування) від звичайної сварки чи конфлікту; розглянули комплексний підхід до попередження та недопущення булінгу (цькування).

Діагностика булінгу (цькування) – це непросте завдання, оскільки булінг (цькування) між дітьми в закладі освіти відбувається насамперед за відсутності контролю дорослих, у місцях, де діти залишаються без нагляду. Тому важливо використовувати спеціальні методи діагностики, які спроможні окреслити загальну картину соціально-психологічного клімату в закладі освіти. Методист Дубенського РМК Марія Харчишина познайомила працівників психологічної служби Смизької ОТГ з методами індивідуальної діагностики психологічного стану дитини для з’ясування її ймовірної приналежності до «групи ризику», ігровими методами діагностики булінгу (цькування) в групі (класі), методикою моніторингу процесу булінгу (цькування).

_______________________________________________________________________________________________

З метою підвищення фахової майстерності, впровадження кращих традиційних та інноваційних технологій навчання, взаємного спілкування та обміну досвідом 22 жовтня на базі районного методичного кабінету  відбулось   засідання методичного об’єднання вчителів географії  з теми «Інноваційні підходи до формування змісту географічної освіти в Новій українській   школі. Використання технології  критичного мислення  на уроках  географії з метою формування ключових компетентностей учнів».

На початку засідання керівником методичного об’єднання Кирило Н. О. проведено анкетування педагогів «Впровадження інновацій вчителями географії».

У ході семінару-брифінгу  обговорено наступні питання:

-           модернізація змісту природничої освіти в умовах реалізації концепції Нова українська школа;

-           підвищення якості географічної освіти – вимога сьогодення;

-           інноваційні підходи до змісту географічної освіти. Використання  технології критичного мислення  на уроках  географії.

Вчитель географії Судобицької ЗОШ І-ІІ ступенів Кононюк В.В. провела з вчителями моделювання  фрагменту уроку з елементами критичного мислення з теми «Градусна сітка на глобусі і карті». Семенюк А.В., методист РМК, підвела підсумки  та надала методичні рекомендації з теми засідання.

Після засідання відбулась екскурсія на ПрАТ «Дубномолоко».

_______________________________________________________________________________________________

«ЗОЛОТА АГАТІВКА 2019»

З 19 по 20 жовтня 2019 року у лісовому масиві поблизу дитячого закладу оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Агатівка» Гощанського району Рівненської області відбулись відкриті змагання зі спортивного орієнтування «Золота Агатівка – 2019», які організувала і провела Бугринська об’єднана територіальна громада.

Участь у змаганнях взяли близько 200 учасників з Гощанського, Дубенського, Здолбунівського, Острозького та Рівненського районів, міст Рівне, Дубно, Здолбунів, Нетішин, спортсмени Бугринської, Клеванської, Смизької та Мирогощанської об’єднаних територіальних громад, клубу спортивного орієнтування «Равлики» та інші спортсмени орієнтувальники.

Дубенський район на даних змаганнях представляли спортсмени-орієнтувальники, вихованці комунального закладу «Дубенська районна станція юних туристів» – учні Стовпецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (тренери – Кравець І.В. та Антонюк В.І.), учні Птицької ЗОШ І-ІІ ступенів (тренер – Кравець Н.В.) та учні Білогородського НВК (тренер – Павлюк Т.Г.). А також гуртківці закладу – учні Мирогощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер – Міщук О.С) та учні Княгининської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер – Марчук В.М.), які представляли Мирогощанську об’єднану територіальну громаду.

Змагання проходили в заданому напрямку на середній та короткій дистанціях у різних вікових групах.

Гуртківці райСЮТур протягом двох цікавих та насичених днів проявили свою мужність, спритність, витривалість та показали високі результати. А саме: на середній дистанції серед дівчат ІІ місце посіла – Хмара Діана, золото у своїй групі виборола – Ільчук Ірина. Другого дня, на короткій дистанції Чернишевський Богдан зайняв ІІІ місце у групі Ч-18, а Грондус Андрій у цій же групі виборов ІІ місце. У нелегкій боротьбі золото серед юнаків у своїй віковій групі здобув Гудзікевич Олексій. Незважаючи на всі перешкоди на цій дистанції Ільчук Ірина все таки завоювала ІІІ місце серед дівчат.

В загальному заліку у своїй групі серед юнаків Грондус Андрій здобув ІІІ місце, а Ільчук Ірина виборола ІІ місце серед дівчат.

Всі переможці та призери змагань були нагороджені дипломами, медалями, кубками, вимпелами та пам’ятними сувенірами Бугринської об’єднаної територіальної громади.

Запекла боротьба на дистанціях принесла море позитиву та осіннього драйву.

Тож, бажаємо нашим вихованцям нових перемог та досягнень.

методист райСЮТур

Галина Ковальчук

_______________________________________________________________________________________________

Одним із принципів, на якому базується реалізація Концепції «Нова українська школа», є формування середовища, безпечного для життя і здоров’я дитини. Сьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства. Упродовж останніх років в освітній практиці набуло поширення таке явище, як шкільний булінг (цькування).

З метою підвищення рівня інформованості працівників психологічної служби Дубенського району щодо форм, причин і наслідків насильства булінгу (цькуванню), формування поваги до прав і свобод людини, нетерпимості до приниження її честі і гідності 18 жовтня 2019 року проведено семінар-брифінг.

Методист Дубенського РМК Марія Харчишина розкрила питання попередження шкільного цькування, зокрема: нормативно-правового забезпечення, форм, причин і наслідків насильства булінгу, діяльності працівників психологічної служби щодо протидії булінгу.

_______________________________________________________________________________________________

16 жовтня було проведено спільне методичне об’єднання вчителів основ здоров’я та вчителів фізики з теми «Розвиток активної життєвої позиції учнів, спрямований на збереження життя і здоров’я підростаючого покоління».

У рамках засідання відбулася екскурсійна поїздка в м. Луцьк. Мета даної форми роботи  - популяризація вивчення історії рідного краю, розвитку інноваційних технологій. Адже саме такі інноваційні підходи у вивченні предметів можуть сприяти розвитку і соціалізації особистості учня, здатних до саморозвитку і самонавчання в умовах глобальних змін. У роботі з учасниками освітнього процесу значна увага приділяється здоров’ю учнів, і тому однією з проблем, над якою працюють вчителі основ здоров’я,  є формування здорового способу життя як основи виховання соціально-активного громадянина.

У ході поїздки педагоги відвідали Луцький замок, музей дзвонів, познайомилися з роботами кованих скульптур відомого нашого сучасника - волинянина Віктора Семенюка.  Найбільше враження на педагогів справив музей книги, який розташований на території замку, адже основою для музейної експозиції стала книгозбірня владики Варфоломія, архієпископа Рівненського та Острозького УПЦ, яку він подарував музею. Більша частина музею – це стародруки, найстаріший експонат  має понад 350 років.

Учасники методичного об’єднання також побували  і в музеї технічного прогресу та Академії пізнання та розвитку «Робологікум». Даний музей єдиний в Україні, де зібрано понад 1000 експонатів: від найпростіших пристосувань і до сьогодення. У музеї представлений хронограф з ілюстраціями та зразками найважливіших винаходів людства. В Академії пізнання та розвитку «Робологікум» педагоги  поринули у світ сучасних технологій, робототехніки, дронотехніки,  довідалися про найцікавіші винаходи людства та перевірили на практиці різноманітні цікавинки науки та техніки, взяли участь у змаганнях з робо-футболу, а також відвідали різні кафедри: музичну, архітектури та дизайну, медичну, світло-оптичну, військову, історії технічного прогресу, фізико-хімічну та інші.

На завершення поїздки методист Дубенського районного методичного кабінету Тамара Бабак  підсумувала плідну роботу вчителів. Вона зазначила, що така екскурсія буде цікава як для дорослих, так і для молодших учасників освітнього процесу.

_______________________________________________________________________________________________

16 жовтня 2019 року на базі  Здовбицького ЗДО  відбувся семінар-практикум з питань наступності дитячого садка і школи з теми «Забезпечення наступності дошкільної і початкової освіти: питання та шляхи вирішення».

З метою співпраці вихователів дитячих садків та вчителів початкових класів щодо створення  єдиного соціально-педагогічного простору для успішного творчого розвитку дошкільника та школяра було розглянуто питання наступності як актуальної проблеми на сьогодні.

Педагоги мали можливість переглянути та детально аналізувати   відкрите інтегроване заняття з дітьми, яке провела Оксана Бондарчук, вихователь  закладу.

Лариса Бастюченко, методист РМК звернула особливу увагу на використання інноваційних технологій та методик у галузі дошкільної освіти та надала методичні рекомендації щодо якісної роботи дитячого садка з підготовки дитини до школи як основи успішного навчання.

Засідання учасників семінару-практикуму  відбулось у позитивній робочій атмосфері. Учасники подякували педагогам за відмінну роботу.

_______________________________________________________________________________________________

10 жовтня 2019 року на базі районного Будинку культури  з метою формування почуття патріотизму в дітей засобами українського мистецтва, популяризації української патріотичної пісні, формування в дітей ціннісного ставлення до національної культури та традицій українського народу проведено районний етап фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Поліська січ» серед учнів закладів освіти району. Основні завдання конкурсу - патріотичне виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва, виявлення і підтримка кращих дитячих художніх колективів та виконавців, підвищення професійного та педагогічного рівня керівників дитячих художніх колективів.

На участь у пісенних змаганнях  подали заявки 16 учасників із 13 навчальних закладів району Вербського, Семидубського, Повчанського освітніх округів, Малосадівського НВК та Іваннівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Кращими, за результатами журі, стали:

у І віковій категорії :

І місце -   вокальний ансамбль Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Озірський Р.Ф.);

ІІ місце -  Лазутчик Соломія (Семидубський ліцей, керівник – Березюк Н.К.);

 

у ІІ  віковій категорії:

Номінація «Солісти»

І місце -  Гуч Лілія (Староносовицька  ЗОШ І-ІІ ступенів, керівник Лагетко Т.М. );

ІІ місце -   Радчук Катерина (Семидубський ліцей, керівник Березюк Н.К.);

ІІІ місце -  Олійник Наталія (Плосківська ЗОШ І-ІІ ступенів, керівник Ващук А.П.),

 

Номінація «Ансамблі»

І місце -  вокальний ансамбль «Райські квіти» (Плосківська ЗОШ І-ІІ ступенів, керівник Ващук А.П.);

ІІ місце – вокальний ансамбль Миколаївської гімназії (Повчанська сільська рада, керівник Шевчук М.М.)

Абсолютним переможцем конкурсу визнано Пахольчук Тетяну, ученицю Повчанського ліцею Повчанської сільської ради.

 

Вітаємо переможців і  бажаємо успіхів Лілії Гуч та Пахольчук Тетяні, які будуть захищати честь району  на обласному  етапі  конкурсу 24 жовтня 2019 року у м. Рівне.

_______________________________________________________________________________________________

9 жовтня 2019 року на базі  Бортницького  НВК  відбулось засідання школи становлення молодого керівника з теми «Сучасний заклад та його колектив. Яким вимогам має відповідати лідер колективу».

З метою підвищення фахового рівня молодих керівників щодо питань осучаснення освітнього закладу було розглянуто  питання «Як створити імідж сучасного закладу дошкільної освіти».

Ірина Кондицька, директор Бортницького НВК презентувала фільм «Наш заклад – наша гордість» та провела психологічний тренінг «Лідер та його команда».

Учасники засідання мали змогу випробувати себе у тестуванні «Який Ви керівник?», який провела Олена Парфенюк, керівник методичного осередку, директор Варковицького НВК.

Методист РМК Лариса Бастюченко надала методичні рекомендації «Як створити ефективний механізм управління?»

__________________________________________________________________________________________________

З метою вироблення нових підходів при викладанні краєзнавства, популяризації краєзнавчих матеріалів 8 жовтня на базі Іваннівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулось засідання методичного об’єднання вчителів суспільствознавчих предметів з теми «Краєзнавство як дійовий засіб патріотичного виховання учнів в умовах оновлення змісту освіти».

Педагоги ознайомились із традиційними та інноваційними аспектами краєзнавчої роботи, проаналізували шляхи реалізації Концепції  національно-патріотичного виховання дітей і молоді, формування  в учнів краєзнавчих компетентностей. О. Черв’як, вчитель історії Іваннівської ЗОШ І-ІІ ступенів, презентувала колегам розробку з питань краєзнавства.

В рамках засідання, на виконання практичної частини, було проведено екскурсію у Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви».

________________________________________________________________________________________________

07 жовтня 2019 року відбулися урочистості з нагоди  професійного свята -   Дня працівників освіти. Цьогоріч освітяни Дубенщини - керівники та педагоги навчальних закладів, працівники відділу освіти, молоді та спорту, методичного кабінету, інклюзивно-ресурсного центру, централізованої бухгалтерії та господарської групи  зібралися у районному Будинку культури на святковий вогник.

Освітяни – люди особливого гатунку, які свої сили, знання і досвід віддають вихованню в молодій людині потреби до пізнання світу, самовдосконалення та самореалізації, готовності до праці на благо рідної України.

Найтепліші слова привітання й найщиріші слова вдячності на адресу працівників галузі висловили в.о.голови Дубенської райдержадміністрації Володимир Іщук, заступник голови Дубенської райдержадміністрації Наталія Левшенюк, заступник голови Дубенської районної ради Андрій Бронський, начальник відділу освіти, молоді та спорту Лідія Білик, голова ради Дубенської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Ірина Меринюк.

Кращих педагогів району за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти Дубенщини  з нагоди свята було нагороджено Подяками Міністерства освіти і науки України, Почесними грамотами Рівненської ОДА, Дубенської РДА та районної ради, управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Музичні вітання для працівників освіти лунали у виконанні  учнів та педагогів Микитицької, Староносовицької ЗОШ І-ІІ ступенів, Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Семидубського ліцею.

 

 

 

 

 

 

07 жовтня 2019 року відбулися урочистості з нагоди  професійного свята -   Дня працівників освіти. Цьогоріч освітяни Дубенщини - керівники та педагоги навчальних закладів, працівники відділу освіти, молоді та спорту, методичного кабінету, інклюзивно-ресурсного центру, централізованої бухгалтерії та господарської групи  зібралися у районному Будинку культури на святковий вогник.

Освітяни – люди особливого гатунку, які свої сили, знання і досвід віддають вихованню в молодій людині потреби до пізнання світу, самовдосконалення та самореалізації, готовності до праці на благо рідної України.

Найтепліші слова привітання й найщиріші слова вдячності на адресу працівників галузі висловили в.о.голови Дубенської райдержадміністрації Володимир Іщук, заступник голови Дубенської райдержадміністрації Наталія Левшенюк, заступник голови Дубенської районної ради Андрій Бронський, начальник відділу освіти, молоді та спорту Лідія Білик, голова ради Дубенської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Ірина Меринюк.

Кращих педагогів району за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти Дубенщини  з нагоди свята було нагороджено Подяками Міністерства освіти і науки України, Почесними грамотами Рівненської ОДА, Дубенської РДА та районної ради, управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Музичні вітання для працівників освіти лунали у виконанні  учнів та педагогів Микитицької, Староносовицької ЗОШ І-ІІ ступенів, Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Семидубського ліцею.