Лютий 2020 року

Лютий 2020 року

Друк

 

28 лютого 2020 року на базі районного методичного кабінету відбулося засідання методичного об’єднання вчителів інформатики Дубенського району з теми «Реалізація конкурентоспроможної особистості через систему позакласної роботи з інформатики», в якому взяли участь 20 вчителів інформатики району.

На засіданні методичного об’єднання розглядались питання:

-          Організаційні форми і  зміст позакласної роботи з інформатики.

-          Тести як вимірники навчальних досягнень учнів  за курс інформатики.

-          Безпечна робота учнів у мережі Інтернет.

-          Аналіз олімпіад і конкурсів.

Вчителі  обмінялись досвідом   організації позакласної роботи з інформатики.

Також було проведено діагностування членів методичного об’єднання з метою планування роботи на наступний навчальний рік.

________________________________________________________________________________________________

Сподвижництво Тараса Шевченка завжди переймало і перейматиме нащадків, а слава його лунатиме «на ясні зорі, на тихі води, на весь мир християнський». 
27 лютого 2020 року відбувся районний етап обласного огляду-конкурсу читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській». Традиційно, захід проводиться з метою популяризації творів Тараса Григоровича Шевченка та задля розвитку дитячої та юнацької виконавської майстерності.

Переможці відбіркових етапів, які пройшли у Варковицькому, Вербському, Повчанському, Семидубському освітніх округах району, зібралися у вишуканій залі Палацу князів Любомирських аби не просто вшанувати пам'ять геніального поета, а й серцем відчути його невмируще слово, продемонструвати велику повагу і незмінну любов до світоча національної української літератури.

У конкурсі взяли участь 16 читців-декламаторів і юних поетів із 13 закладів загальної середньої освіти, переможці відбіркових етапів.

За рішенням журі конкурсу-огляду кращими читцями-декламаторами визнано:
Карачун Дарину, ученицю Малосадівського НВК; Панову Аліну, ученицю Миколаївської гімназії Повчанської сільської ради. Анікеєв Михайло та Найдюк Іванна, учні Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, посіли І місце у номінації «Інсценізація творів Т.Г.Шевченка».
У номінації “Юні поети” перемогу здобула Олендер Олександра, учениця Семидубського ліцею.
Дубенський районний методичний кабінет від імені всіх учасників висловлює слова сердечної вдячності колективу Дубенського замку за особливу урочисту атмосферу у проведенні даного заходу.

_______________________________________________________________________________________________

13 лютого 2020 року освітянська родина Дубенщини знову разом. У дружньому колі в залі засідань Дубенської районної ради  директори та їх заступники, які здійснюють мудре керівництво закладами освіти, вміло організовують діяльність педагогічних колективів, педагоги-виховники, які вкладають у юні душі найважливіші моральні цінності людства,  вчителі, які знаходять ключі, що відкривають дверцята творчої обдарованості, плекають у молодих гарячих серцях паростки любові до рідного слова, розвивають в учнів дух допитливості у вивченні іноземних мов, здійснюють мандрівки хвилями часу на уроках історії та зарубіжної літератури, прокладають життєву дорогу в суспільстві, керуючись основами правового виховання. Свою повагу освітянам засвідчили особистості, які цінують педагогічну працю, завжди авторитетно підтримують усі ідеї, прагнення та починання – голова Дубенської райдержадміністрації Володимир Іщук, заступник голови Дубенської районної ради Андрій Бронський, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Лідія Білик.

В рамках співпраці та партнерської взаємодії у заході взяли участь колеги Дубенського коледжу РДГУ.

За 17 років виставка-ярмарок педагогічної творчості “Освітянські обрії Дубенщини” стала справжнім святом краси інтелекту та професійного спілкування, творчості, креативу та майстерності, гарним прикладом ефективної взаємодії та результативної співпраці Дубенського районного методичного кабінету з творчими педагогами Дубенщини. Демонструючи власні досягнення у реалізації Концепції «Нова українська школа», впровадженні сучасних освітніх технологій, кожен із учасників удосконалюється, зростає, ділиться досвідом, навчається, шукає шляхи ефективного вирішення професійних проблем. Бо у нас, педагогів, велика місія на землі - НАВЧАТИ, НАДИХАТИ, ПІДТРИМУВАТИ, ЗАПАЛЮВАТИ!!!

У 10 номінаціях представлено на конкурс 104 роботи. Свої творчі здобутки презентували усі заклади загальної середньої та позашкільної освіти, що перебувають у підпорядкуванні відділу та Повчанської сільської ради. Напрацювання у номінації «Іноземні мови» представили колеги Шепетинської гімназії Смизької селищної ради.

Серед педагогічних колективів-лідерів, що підготували найбільше робіт,  відзначених грамотами переможців, - Тростянецький НВК, Вербська, Квітневська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Сатиївський ліцей, Птицька ЗОШ І-ІІ ступенів, Будинок учнівської молоді, Станція юних туристів.

Заслуговує поваги та визнання особистий приклад керівників закладів освіти – Тростянецького НВК Лариси Павлунь, Птицької ЗОШ І-ІІ ступенів Наталії Савінової, які представили роботи і як управлінці, і як вчителі- предметники. Особистим прикладом спонукають до творчої праці колег і керівники, їх заступники:

Антоніна Литвинець,  Ольга Вовчик, Світлана Тимошишин (Варковицька гімназія);

Валентина Кругліцька, Наталія Яцюк (Мильчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

Олена Альонова (Сатиївський ліцей);

Людмила Смоляр (Семидубський ліцей);

Людмила Павелко (Дитиницький НВК);

Ігор Петлюк (Жорнівський НВК);

Іванна Бабич (Малосадівський НВК);

Тетяна Войтюк (Староносовицька ЗОШ І-ІІ ступенів).

Експертна комісія відзначила 45 робіт, автори яких продемонстрували оригінальні педагогічні рішення, авторські підходи як до змісту, так і до побудови педагогічного процесу та відзначені грамотами переможців відділу освіти, культури, молоді та спорту  Дубенської РДА за І, ІІ, ІІІ місця.

За  актуальність змісту та практичне спрямування методичних розробок 15 педагогів відзначені Дипломами лауреатів районного методичного кабінету.

Особливу святкову атмосферу теплим словом вдячності за вчительську працю створювали вихованці та педагоги Мильчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

_____________________________________________________________________________________________