Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей

Друк

 

 

 

Кожного року 1 червня, у перший день літа, ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Святий обов'язок дорослих – робити все можливе, щоб кожна дитина зростала в любові і достатку, могла всебічно розвиватися, виховуватися на українських та загальнолюдських культурно-історичних цінностях.

Наше завдання - створити такі умови, щоб кожен вихованець  зміг розкрити та реалізувати всі свої таланти, здібності.

Усі ви, юне покоління Дубенщини, є надзвичайно здібними. Ви маєте прекрасні можливості для здобуття освіти, для духовного, інтелектуального й фізичного розвитку. І свідченням цього є гарні результати: сотні індивідуальних перемог, звершень, досягнень  в обласних та всеукраїнських олімпіадах з навчальних предметів, конкурсах художньо-естетичного, науково-технічного, еколого-натуралістичного напрямків, різноманітних спортивно-туристичних змаганнях за підсумками 2019-2020 навчального року, понад 50 командних перемог. З-поміж великої кількості учнів престижних ліцеїв, гімназій, спеціалізованих шкіл учні сільських шкіл Дубенського району, як і завжди, засвідчують високий рівень знань, майстерності та наполегливості.

Шкода, що у зв’язку із всесвітньою пандемією, не відбудеться традиційне районне свято  вшанування обдарованих дітей та їх наставників «Земля, де сходить юних дарувань зоря» із врученням почесної відзнаки «Золоте зернятко», яке проводилось упродовж 16 років. Але якщо у нас є такі розумні та кмітливі, творчі та креативні діти, які наполегливою працею прославляють свою школу, рідне село, Дубенщину, ми можемо бути впевненими у прекрасному майбутньому нашої України.

А ви, діти, бутьте вдячні батькам, вихователям, педагогам за щедрість сердець, за їх щоденну натхненну працю, за любов і турботу про вас.    Смійтеся, ростіть здоровими, радійте життю! Щасливого вам дитинства!

 

Щиро, голова Дубенської РДА Володимир Іщук