Оголошення

Оголошення

Друк

https://mon.gov.ua/ua/npa/shodo-bezpeki-zhittyediyalnosti-uchasnikiv-osvitnogo-procesu-v-period-litnih-kanikul

___________________________________________________________________________________________

Плануєте здобути повну загальну середню освіту у 2020 році? Слід проходити ЗНО-2020? Не знаєте чи справитеся і як все має відбуватись?

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти пропонує вам ознайомитись з процедурою зовнішнього незалежного оцінювання під час ПРОБНОГО ЗНО та йти на основну сесію ЗНО впевнено!

Радимо скористатись можливістю та пройти процедуру проведення зовнішнього незалежного оцінювання від А до Я.

Зареєструйтесь з 03 по 24 січня 2020 року на сайті www.lv.testportal.gov.uа!

Терміни проведення пробного ЗНО-2020:

21.03.2020 - українська мова та література;

28.03.2020 – біологія, географія, історія України, математика, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, фізика хімія.

Більше інформації про проведення пробного ЗНО розміщено в розділі «Сфера діяльності» «Пробне ЗНО» на сайті Львівського РЦОЯО - www.lv.testportal.gov.ua або на сайті Українського центру оцінювання якості освіти – www.testportal.gov.ua

Пам’ятайте, що участь у пробному ЗНО – це лише підготовка!

 

Додаткова інформація:

www.testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти;

http://www.lv.testportal.gov.ua/ – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти;

0322422660 – гаряча лінія Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

________________________________________________________________________________________________

ДЛЯ ТИХ, ХТО ЦІКАВИТЬСЯ НОВАЦІЯМИ ЗНО!

1.Терміни  проведення ЗНО-2020 (наказ МОН від 11.05.2019 №635):

-          реєстрація з 03 лютого до 24 березня 2020 року;

-          основна сесія з 21 травня до 16 червня 2020 року;

-          додаткова сесія – 25 червня до 17 липня 2020 року.

2.  Учасники ЗНО зможуть обирати предмети з переліку : українська мова і література, історія України, математика, біологія, хімія, фізика, географія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

3. Кожен учасник ЗНО матиме змогу скласти тест не більше, як із чотирьох предметів.

4. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів: з української мови і літератури (українська мова), з математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) та третього предмета (із переліку предметів ЗНО) за вибором випускників та учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти та вищої освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти в 2020 році зараховуватимуть  як результати державної підсумкової атестації (ДПА).

5. Тестові матеріали для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії будуть перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

6. Для участі в конкурсі на навчання у заклади вищої освіти України абітурієнти зможуть подати Сертифікат ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 років (окрім результатів ЗНО з іноземних мов) (р. VII Умов прийому).

7. Результати з іноземних мов прийматимуть до розгляду у приймальні комісії лише у Сертифікатах 2018, 2019 та 2020 року.

8. Абітурієнти матимуть право подати до п’яти заяв (на місця державного та регіонального замовлення) (п.1 р.VI Умови прийому).

9. Розширено перелік спеціальностей для вступу на магістратуру на які необхідно буде проходити єдиний вступний іспит (Умови прийому).

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує майбутніх абітурієнтів відвідати наш сайт www.lv.testportal.gov.ua і скористатись матеріалами для підготовки до ЗНО: програми ЗНО, характеристики сертифікаційних робіт ЗНО 2020 року та пройти он-лайнове тестування тощо.

 

Додаткова інформація:

www.testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти;

http://www.lv.testportal.gov.ua/ – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти;

0322422660 – гаряча лінія Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

_______________________________________________________________________________________________

29.08.2019 р.

Дубенська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Cоснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради Рівненської області, що знаходиться за адресою: 35660   Дубенський район, с.Соснівка, вул.Молодіжна, 30.

Найменування посади та умови оплати праці: директор школи, умови оплати праці керівника закладу відповідно до встановленого тарифного розряду.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти: у конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають повну вищу педагогічну освіту (спеціаліст або магістр), стаж педагогічної роботи не менше трьох років, високі моральні якості, організаторські здібності, а також фізичний і психічний стан здоров'я, що дозволяє виконувати професійні обов'язки.

Керівник закладу призначається на посаду за результатами конкурсного відбору строком на шість років на підставі рішення конкурсної комісії.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

письмова заява про участь у конкурсі;

копія паспорта;

копія (копії) документа (документів) про освіту;

копія трудової книжки;

довідка про стан здоров’я;

згода на збір та обробку персональних даних;

мотиваційний лист;

автобіографія та/ або резюме (за вибором учасника конкурсу);

програма розвитку Cоснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради Рівненської області (надалі – програма розвитку закладу).

Претендент/ка на вакантну посаду директора школи  може подати інші документи, які підтверджуватимуть професійні та/або моральні якості.

Конкурсний відбір на заміщення посади директора школи  відбудеться 02.10. 2019 року за адресою: Рівненська обл., м. Дубно, вул. Данила Галицького, буд. 17. Початок  о 10 год. 00 хв.

Конкурсний відбір відбудеться за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти (у формі письмового тестування);

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового  вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу (до 7 хвилин), а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Документи для участі у конкурсі приймаються упродовж 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення (до 27.09.2019 року (включно) за адресою: Рівненська обл., м. Дубно, вул. Данила Галицького, буд. 26, каб. 209.

Протягом одного робочого дня з дати отримання результатів конкурсного відбору претендент на посаду керівника закладу може надати обґрунтовані заперечення щодо результатів конкурсного відбору голові конкурсної комісії.

Особа, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсного відбору: Мельнікова Наталія Леонідівна, тел. (03656) 4-27-30,  ел. пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

_______________________________________________________________________________________________

25.06.2019 р.

Про результати конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи “Дубенський інклюзивно – ресурсний центр”Дубенської районної ради Рівненської області

25 червня 2019 року відбувся конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної  установи  “Дубенський  інклюзивно – ресурсний  центр”  Дубенської районної ради Рівненської області, за результатами якого, переможцями стали:

-          Гриник Марія Іванівна, вчитель-логопед. Освіта вища, спеціальність “Логопедія”.

-          Гриник Марія Іванівна, вчитель-олігофренопедагог. Освіта вища, спеціальність “Олігофренопедагогіка”.

-          Соколюк Олена В’ячеславівна, вчитель-реабілітолог. Освіта вища, спеціальність “Фізична реабілітація”.

_______________________________________________________________________________________________

27.05.2019 р.

Відповідно до рішення районної ради №723 від 21.05.2019 року Про оголошення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи Дубенський інклюзивно-ресурсний центрДубенської районної ради Рівненської областіДубенська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади вчителя-реабілітолога, вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога (олігофренопедагога) комунальної установи Дубенський інклюзивно-ресурсний центрДубенської районної ради Рівненської області.

Вчителем-реабілітологом має бути особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну освіту ступеня магістра за спеціалізацією вчитель-реабілітолог,  стаж роботи за фахом не менше трьох років.

Умови оплати праці педагогічного працівника Центру здійснюється відповідно до встановленого тарифного розряду.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

письмова заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

копія паспорта громадянина України;

копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками;

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної роботи на момент їх подання;

письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Вчителем-логопедом має бути особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну освіту ступеня магістра за спеціалізацією вчитель-логопед,  стаж роботи за фахом не менше трьох років.

Умови оплати праці педагогічного працівника Центруз дійснюється відповідно до встановленого тарифного розряду.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

письмова заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

копія паспорта громадянина України;

копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками;

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної роботи на момент їх подання;

письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Вчителем-дефектологом (олігофренопедагогом) має бути особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну освіту ступеня магістра за спеціалізацією вчитель-дефектолог (олігофренопедагог),  стаж роботи за фахом не менше трьох років.

Умови оплати праці педагогічного працівника Центру здійснюється відповідно до встановленого тарифного розряду.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

письмова заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

копія паспорта громадянина України;

копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками;

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної роботи на момент їх подання;

письмова згода на збір та обробку персональних даних.

 

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом  20 календарних днів (до 15.06.2019р.) за адресою: Рівненська обл., м. Дубно, вул. Данила Галицького, буд. 26.

Конкурс буде проведений 25.06.2019 року о 10 год. 00 хв. за адресою: Рівненська обл., м. Дубно, вул. Данила Галицького, буд. 17.

Протягом одного робочого дня з дати отримання результатів конкурсного відбору претенденти на посади педагогічних працівниківЦентру можуть надати обґрунтовані заперечення щодо результатів конкурсного відбору голові конкурсної комісії.

Особа, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсного відбору: Грицюк Богдана Анатоліївна, Чорноус Людмила Володимирівна

 

тел. (03656) 42730,  ел. пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

_______________________________________________________________________________________________

Дізнайтесь де саме Ви будете проходити ЗНО!

Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти здійснено розподіл учасників ЗНО за пунктами проведення у Волинській, Львівській та Рівненській областях.

З 30 квітня 2019 р. учасники, зареєстровані для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, матимуть можливість роздрукувати запрошення-перепустки, де буде вказана адреса пунктів проведення ЗНО на обрані предмети тестування.

Для цього необхідно зайти на «Особисту сторінку учасника ЗНО (за номером сертифіката та пін-кодом, який є у ньому) через сайт УЦОЯО чи сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Нагадуємо, що допуск учасників у пункти проведення ЗНО здійснюється за наявності:

- документа, що посвідчує особу (паспорта, ІD картки чи свідоцтва про народження);

- Сертифіката;

- запрошення-перепустки у дні проведення тестувань  з 10.15 год. до 10 год.50 хв.

Бажаємо успіху!

_______________________________________________________________________________________________

Стартує додатковий період реєстрації!

Відповідно до Календарного плану підготовки та проведення ЗНО у 2019 році, 
з 03 травня до 20 травня 2019 року триватиме додатковий період реєстрації на участь у ЗНО-2019. Повідомляємо, що у цей визначений період можуть зареєструватись особи які:

1) за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах і мають намір здавати ЗНО для вступу до закладів вищої освіти ІІ - ІV р. акр.;

2) брали участь в антитерористичній операції та не зареєструвались для участі у ЗНО в основний період реєстрації;

3) належать до категорії осіб із непідконтрольних територій та не зареєструвались в основний період реєстрації;

4) мають складати державну підсумкову реєстрацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватись в основний період реєстрації.

Нагадуємо, що зареєструватись можна самостійно, скориставшись посиланням, що буде активним на сайті УЦОЯО або ж звернутись до Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (м. Рівне, вул. Чорновола, 74).

________________________________________________________________________________________________

Реєстрація на ЗНО-2019 завершена!

У понеділок, 25.03.2019, завершено процедуру реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Дякуємо абітурієнтам та відповідальним за проведення ЗНО у закладах освіти, які забезпечили вчасне та організоване подання пакетів реєстраційних документів до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти!

Станом на 27 березня 2019 року у ЛРЦОЯО зареєстровано близько 50 тис. учасників ЗНО-2019 (випускники закладів середньої освіти 2019 р., студенти закладів вищої освіти І-ІІ р. а., учні, слухачі закладів професійно-технічної освіти, випускники минулих років).

Чим цікава цього року реєстрація у Волинській, Львівській, Рівненській областях?

-          учасників із міст на 30% більше, ніж із сіл;

-                     менше абітурієнтів обирає тестові зошити мовами національних меншин: з російським текстом працюватиме тільки 79 осіб, з польським – 6 ос.;

-          102 особи відразу зареєстровані на додаткову сесію;

-          зменшилась кількість відмов.

Сертифікати учасників, які не вказали адреси для надсилання поштової кореспонденції, зберігаються у Львівському РЦОЯО.

Акцентуємо увагу, що процедура реєстрації вважається завершеною, коли особа отримала Сертифікат учасника ЗНО-2019. Отримавши Сертифікат, перевірте свої персональні дані та переконайтесь, що все введено правильно.

Якщо ваші персональні дані у Сертифікаті зазначені неправильно, просимо звертатись до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Добрий початок – половина діла!

_______________________________________________________________________________________________

Дубенська районна рада повідомляє, що у зв’язку з тим, що відповідно до рішення сесії Дубенської районної ради №684 від 29.01.2019 року “Про оголошення конкурсу на посаду вчителя-реабілітолога комунальної установи “Дубенський інклюзивно-ресурсний центр”Дубенської районної ради” жодним кандидатом не було подано документів на конкурс на заміщення вакантної посади вчителя-реабілітологакомунальної установи “Дубенський інклюзивно-ресурсний центр”Дубенської районної ради, конкурс вважається таким, що не відбувся.

Про проведення повторного конкурсу на заміщення вакантної посади вчителя-реабілітолога комунальної установи “Дубенський інклюзивно-ресурсний центр”Дубенської районної ради буде повідомлено додатково.

_______________________________________________________________________________________________

Запрошення-перепустки на пробне ЗНО уже на інформаційних сторінках!

Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти здійснено розподіл учасників пробного ЗНО за пунктами проведення.

З 25 лютого 2019 р. учасники Волинської, Львівської, Рівненської областей, які зареєстровані на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, мають можливість роздрукувати запрошення-перепустку для участі у пробному тестуванні.

Для цього необхідно зайти на «Інформаційну сторінку (пробне ЗНО)» (за логіном та паролем, який отримали під час реєстрації) на сайті ЛРЦОЯО http://lv.testportal.gov.ua

Нагадуємо, що допуск учасників у пункти проведення пробного ЗНО здійснюється за наявності документа, що посвідчує особу (паспорта чи свідоцтва про народження), а також запрошення-перепустки у дні проведення тестувань з 10.15 год. до 10 год.50 хв.

Календар пробного ЗНО -2019

16 березня 2019 р. – українська мова і література

23 березня 2019 р. – історія України, математика, іноземні мови, географія, фізика, хімія, біологія.

Зроби крок до успіху!

_______________________________________________________________________________________________

Реєстрація в чотири кроки

Нагадуємо, що 05 лютого 2019 розпочалась реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року. Кожній особі, хто планує брати участь в ЗНО-2019 ТРЕБА зробити 4 кроки.

І крок Заповнити заяву реєстраційну картку

Самостійно або за допомогою осіб, відповідальних за здійснення реєстрації, необхідно cформувати заяву реєстраційну картку зі спеціальної програми на сайті УЦОЯО https://zno.testportal.com.ua/registration. Випускники закладів освіти всіх типів і форм власності 2019 року, учні училищ системи профтехосвіти і студенти коледжів, які здаватимуть ДПА у поточному році, реєструються за місцем навчання. Випускники минулих років можуть звернутись у пункти реєстрації за консультацією

 

№ з/п

Регіон

Назва пункту реєстрації

Адреса пункту реєстрації

Дні роботи

Режим роботи

1

Рівненська область

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

33028, м. Рівне,

вул. Чорновола, 74

понеділок – четвер, субота-неділя

п’ятниця

08.00 – 16.30, перерва
13.00 – 13.30;

8.00 – 15.30, перерва
13.00 – 13.30

ІІ крок   Сформувати пакет реєстраційних документів

1) реєстраційну-картку;

2) копію документа, що посвідчує особу: ІD картки або 1 ст. паспорта, завірена особистим підписом;

3) копію атестата (для випускників попередніх років) чи оригінал довідки (для студентів ВНЗ І-ІІ р.а. та учнів професійно-технічних навчальних закладів про отримання свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти у 2019 році);

4) додаткові документи за потреби:

  • для створення особливих умов (оригінал висновку закладу охорони здоров’я форми 086-3/о);
  • при зміні прізвища (копію документа про зміну прізвища);
  • щодо участі у додатковій сесії (заяву, а також підтвердження про навчання чи перебування за кордоном під час проведення основної сесії);
  • нотаріально завірений переклад українською мовою документів (у разі надання документів іноземною мовою).

ІІІ крок.   Надіслати пакет реєстраційних документів

Готовий комплект реєстраційних документів:

1)  випускники ЗНЗ, учні училищ системи профтехосвіти, студенти коледжів передають комплект документів до свого закладу освіти. До 18.03.2019  р. вони повинні бути надіслані до ЛРЦОЯО.

2)   Усі інші категорії абітурієнтів самостійно надсилають пакет документів на адресу Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти (вул. Шевченка, 116 корп.2, м. Львів, 79039) рекомендованим листом до 25.03.2019 (за відтиском поштового штемпеля).

IV крок. Отримати відповідь від регіональних центрів

Завершенням успішної реєстрації є надісланий абітурієнту Сертифікат ЗНО-2019.

У випадку отримання відмови, учасник має усунути недоліки та надіслати до регіонального центру новий пакет документів до 25.03.2019 (за відтиском поштового штемпеля).

Контакти ЛРЦОЯО:

www.lv.testportal.gov.ua – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти

(032)2422660 – телефон гарячої лінії ЛРЦОЯО.

Не відкладайте реєстрацію на останні дні!

_______________________________________________________________________________________________

Відповідно до рішення районної ради №684 від 29.01.2019 року Про оголошення конкурсу на посаду вчителя-реабілітолога комунальної установи Дубенський інклюзивно-ресурсний центрДубенської районної ради Рівненської областіДубенська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посадивчителя-реабілітолога комунальної установи Дубенський інклюзивно-ресурсний центрДубенської районної ради Рівненської області.

Вчителем-реабілітологом має бути особа, яка є громадянином України, мають вищу педагогічну освіту ступеня магістра за спеціалізацією вчитель-реабілітолог,  стаж роботи за фахом не менше трьох років.

Умови оплати праці педагогічного працівникаЦентруздійснюється відповідно до встановленого тарифного розряду.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

письмова заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

копія паспорта громадянина України;

копія (копії) документа (документів) про освіту;

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної роботи на момент їх подання;

письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом  20 календарних днів (до 06.03.2019 р. (включно) за адресою: Рівненська обл., м. Дубно, вул. Данила Галицького, буд. 26.

Конкурс буде проведений 22.03.2019 року о 10 год. 00 хв.за адресою: Рівненська обл., м. Дубно, вул. Данила Галицького, буд. 17.

Протягом одного робочого дня з дати отримання результатів конкурсного відбору претенденти на посади педагогічних працівниківЦентру можуть надати обґрунтовані заперечення щодо результатів конкурсного відбору голові конкурсної комісії.

Особа, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсного відбору: Грицюк Богдана Анатоліївна, Чорноус Людмила Володимирівна

 

тел. (03656) 42730,  ел. пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .